Täna saatis Brusly mulle ühe loo tausta, millele ta tahaks, et ma natuke laulaks. Kui nüüd väga aus olla, siis ma jumaldan seda. Tahaks juba sõnu ka. Ma küll ei taha endale õhulosse ehitama hakata, aga ma loodan, et lõpptulemus on hea. Nüüd tuleb vaid hakata tegutsema ja lootma, et kõik läheb hästi.
Kuulake .. ka tema muusikat ja asju. Mulle igatahes meeldib :)
http://www.youtube.com/user/brusly2
No comments:
Post a Comment