Keegi küsis mu käest ükspäev, et kui ma saaksin aega tagasi keerata, siis mis ma teistmoodi teeksin. Kui aega keerata tagasi nii umbes kuu aega tagasi, siis ma kindlasti teeksin mõningaid asju teisiti. Kui aega tagasi keerata nädala võrra, siis ei muudaks ma midagi. Ma olen praegu õnnelik ning see on kõige tähtsam.
Homme peab juba tagasi Haapsallu minema, bussiga. Õnneks ei pea ma seda reisi üksinda ette võtma, Mari tuleb ka :P.
Tahaks juba pubiralli pilte näha. Tavaliselt on nii olnud, et olen kohe pildid enda kätte saanud, et näha, kas peab millegi pärast häbenema või ei, aga seekord tegi pilte Andres ja ma läksin Haapsalust nii varakult ära, et ei saanudki pilte. Ootusärevus on suur.
"Kui sinust ei räägita, siis sind pole olemas." Niiet klatšimoorid, laske oma keelepeksu edasi :)
1 comment:
Mu ema ütleb nii :" Ole õnnelik, et sinust räägitakse, siis tead vähemalt, et elad!"
Post a Comment