Homme lähen siis oma viimaseid asju korterist ühikasse viima. Loodan, et Mari on ikka mulle pisut ruumi ka jätnud mu asjade jaoks :D Neid on ikka (vabandust väljenduse eest) sitaks palju. Aga eks homme näeb.
Homme näeb ka nunnut. Igatsen meie hommikusi vestlusi köögis diivani peal.
Terve septembrikuu ma koju ei saa, sest ma pean tööl olema. 7ndal loodan, et saan koju, sest siis üks VERY IMPORTANT PERSON peab pidu. Sinna ma juba minemata ei jäta.
Aga olgu, tsaupakaaa :)
1 comment:
pool tuba ongi juba sinu asju täis! :D:D ma siin omas nurgas vaikselt asjatan... noh ja laud, voodi, kapp ka sinu omad ju ! :D
Post a Comment