Läksime eile õhtul peale kella 8t promenaadile Andu kingitud veini jooma. Niiiiihääää vein oli, puuvilja oma :)
20:54 Ketter: "Mis sa siis teeksid kui keegi õppejõududest mööda läheks, Mare näiteks?"
Mina: "Ütleks tere ja jooks edasi :D"
20:57 kõnnivad õp Lehiste ja õp Kammiste meist mööda. Kiirelt asjad peitu :D Ütlesime viisakalt tere ja jõime edasi. Veidike mark oli, aga see on meie vaba aeg :)
Peale nende mööda minemist küsisin, et kas ta sellepärast küsiski niimoodi ning tuli välja, et ei. Ta on lihtsalt hea ennustaja :D
Mingi aeg liitusid meiega Martin ja Taavi ka. Mõtlesime küll, et leidsime sellise koha, kus inimesi palju ei liigu, kuid kus sa sellega. Mida pimedamaks läks, seda rohkem hakkas inimesi voorima. Eile süüdati mingid lõkked ka. Pole õrna aimugi mille jaoks :D
Peale promenaadil istumist läksime kellegi Erki sünnipäevale. Andu kutsus. Passisime natuke aega Aiavilja tänaval ja siis tuli Trinsul "hea plaan" minna Africasse. Me Ketteriga mõtlesime, et teksades ja tossudes eriti peole küll ei tiku, kuid kui tasuta sisse saab siis võime vaadata küll mis seal toimub. Põhimõtteliselt me istusime seal mingi pool tundi ja siis tulime tulema. Läksime koju ära, sest Ketter pidi täna tööle minema.
Koju jõudes helistas Ketule Rauno. Ta oli ilmselgelt liigapalju joonud, sest tekst, mida ta rääkis, polnud üldse loogiline :D
Hetkel passin tamme tänaval. Olenlahe123
3 comments:
lõkked olid selle ümber eesti tantsumaratoni thingy jaoks. Inimesed ootasid, et saaksid tantsida :)
Muinastulede öö. Iidse traditsiooni taaselustamine.
Õpetaja Kammistel ja õpetaja Lehistel on hoopis hea meel, kui inimesed ilusaid suveõhtuid mere ääres nautida oskavad :P
Ehk rahustab teid teadmine, et ka meil oli tol hetkel väike vein sees ;)
Post a Comment