27/08/2011

Toitume võileibadest.

Eile kõndisin ma terve Haapsalu läbi. Kõigepealt läksin hommikul tööle, siis töölt koju. Tööl olles sain teada, et prillid on kohal ning peale töölt koju jõudmist sõin kiirelt 2 võileiba ja siis läksin Rannarootsi Instrumentaariumisse. Sellised nad mul siis välja näevadki :)


Peale prillide kättesaamist läksin koju tagasi, aga mitte kauaks. Teel koju sõitis mingi auto minust mööda. Tol hetkel tundus nagu keegi oleks lehvitanud vms, aga ma ei pannud tähele, sest ma kuulasin klappidest muusikat. Natukese aja pärast tuli see sama auto mulle vastu. Mõtlesin, et kui ta peaks nüüd mu juures peatuma ja näiteks mingit teed küsima, siis ma pistan küll jooksu, sest ma pole eriline Haapsalu inimene. Kui auto peatus, siis pistis noormees on pea aknast välja. Alguses ma ei tundnud teda ära, aga siis lõpuks sain aru, et see on kolmik - Keijo, Taavi ja Martin. Nad olid head poisid ja pakkusid küüti, kuid ma keeldusin, sest tahtsin jalutada. Peaaegu koju jõudes helistasin Jannele, et kokku saada, sest ta kolib/kolis täna Tallinnasse ja siis ma ei näe teda päris pikka aega.
Koduuksest sisse astudes läksin kohe kööki ja tegin kiirelt ühe võileiva ja siis seadsin sammud juba Janne juurde. Tal on nii ilus tukk ees nüüd.


Natuke aega istusime tema juures ja siis läksime HG ette, et ta sõpradega kokku saada. Natuke jutustamist seal ja siis mõtlesime, et lähme poodi, aga ei. Janne tegi pisikese peatuse Peetri pizzas ja jäi siis Ringoga jutustama. Kemo, pizzapoiss ja siis mingi onkel istusid väljas ja siis me pidime ka sinna seltskonda minema, sest Ringo otsustas, et ta ei lase meid minema ennem kui Janne on 1 õlle ära joonud. Eks me siis istusime väljas, st Janne istus ja mina seisin. Kui teemaks tuli, et meist saavad õpetajad siis läks põrgu lahti: küsimused igalt poolt ja mingid mõttetud vaidlused/arutelud, mul läks vaikselt närv mustaks :D
Lõpuks kui poodi jõudsime, siis nägin, et Ketter ja Raavo olid mulle helistanud. Kohe helistasin Ketule tagasi ja ma kuulsin üht uudist, mis pani mu jalad ja käed värisema. Eks ma kuulen täna pikemalt, mis värk on, aga hea teada, et kõik on okei temaga. Siis helistasin Raavole. Ta lihtsalt tundis huvi, et kuidas mul läheb janii. Eks ta helistas sellepärast ka, et ta on mu täielikult unarusse jätnud ja süümekad painasid :D Aga see selleks. Üle pika aja oli mul hea tema häält kuulda. Ainult see tegi kurvaks, et kuna täna on klapperjaht, siis ta läheb ka sinna ja ma ei näegi teda :(
Aga igatahes. Metsa 38 ette jõudes pani Janne kilekoti trepipeale ja siis läks ta õlle katki. Kilekott ujus. Käisin kiirelt toas ära, et asjad ära panna ja siis Jannele laadija ja klaas tuua. Kui alla jõudsin, siis Kemo valas selle õlle, mis kilokotis oli, klaasi. Õlut ei tohi ju raisku lasta.! :) Siis läksime istusime meie maja juures olevale pingile, kus tavaliselt meie maja vanakesed istuvad ja olime niisama lahedad. Kemo tegi natuke nalja ka :D Nimelt üks pisike kassipoeg luuras meie ümber ja nii kui ma lähemale läksin, et talle pai teha, jooksis ta minema. Kemo siis näitas nippi kuidas kassipoega enda juurde meelitada saab. Nimelt tuleb mängida hiirt. Ja siis ta hakkas häälitsema: piiks-piiks, piiks-piiks. Appi kuidas me Jannega naersime :D Mõnus trenn kõhulihastele. Ja teine nali .. Kemo hakkas lehma häält tegema, sest nii võib kassipoeg piimalõhna peale tulla. Halloo mõistus .. kus sa oled? :D
Klaas tühjaks joodud, läksin mina tuppa, sest ma polnud päevläbi midagi normaalset söönud ning Janne ja Kemo läksid sünnipäevale H5te.
Uni oli kerge tulema.

Täna hommikul kell 6.50 helistas Cät mulle. Ta rääkis 14 minutit minuga ja siis kui kõne temaga lõpetasin siis mul enam und ei tulnud. Ma hakkasin nõusid pesema, koristasin toad ja köögi ära, pesin vannitoba ja peale rassimist läksin ise ka pessu. Kuna kell oli üpriski varajane, siis ei hakanud ma hommikul fööniga undama. Lasin oma juustel ise ära kuivada ja tulemus on nüüd siin.


Nüüd ma siis olen tööl ja ootan, millal Ketu Haapsallu jõuab.
Loodan, et täna jõuab otsusele, et kas me jääme ühikasse või lähme korterisse.

PS! Täna avastasin jälle ühe väga hea laulu, st koguni 2: Greip - Vihma loits ja Helesinine roos :)

1 comment:

siiralt teie, m. said...

No Janne soeng on supper ja sinu soeng on ka supper!! Nii VÄGEV lokk sul ikka :)