Tänane horoskoop on väga hea, minu arvates.
Veevalaja
Ära hoia midagi ainult endale. Eriti käib see murekoorma kohta. Ainus viis minevikust vabaneda on avada väravad ja lasta tal minna. Kui sul on midagi öelda, siis ütle. Ära muretse nende pärast, kes solvuda võivad - pikemas perspektiivis ei pea sa nagunii nendega arvestama. Tänane päev toob sulle energiat ja edu. Kui sina ohjad haarad, tunnevad kõik ennast koduselt.
Kalad
Su puudutustes on piisavalt pehmust ja hääl kõlab mesimagusalt. Kui säilitad kõige selle juures ka selge mõtlemise ning sihikindluse, võid saavutada mida iganes sa tahad.
Kunagi, kui ma nüüd töölt koju saan, siis kirjutan siia vääääga palju. Töö juures ei ole mahti kirjutada, eriti täna, sest nii palju siblimist on. Mul on olnud väga sisukas nn puhkus ning laulupeost on ka vaja nii mõndagi siia kirja panna.
2 tundi veel, siis saab koju :)
No comments:
Post a Comment