Tänane päev algas äratusega kell 5. Kirjutasin Ketule pisikese kirja ning tulin tulema. Buss loksus 1,45 tundi :D Õnneks ei pidanud ma Tallinnas üksinda seiklema, Romy viis mu õnnelikult Sikupilli Keskkooli juurde ära. Kooli juurde jõudes viisin oma asjad klassi ära ning siis suundusime juba lauluväljaku poole. Seal tegime siis mõnusasti proovi. Rokikoori laulud olid päris vinged. Sain Keviniga juhuslikult kokku ning siis jäime ka pikemaks juttu ajama. Ülitore oli temaga üle pika aja kokku saada - ta tuleb 8ndal „koju“. Liigilaulude ja siis avaühendkoori proovi ajal istusime mäe otsas. Esinema õnneks jõudsime. Kell 8 jõudsime tagasi kooli. Päev oli räigelt pikk ja päikseline. Isegi pisikese pluusirandi sain endale peale. Nüüd kui nädalaks koju lähen, siis üritan end veidike pruunimaks töötada :D
Homme on pikk päev, loodame et Villet näeb ka. Õnneks saime wifi ka tööle.
Nüüd siis head ööd :)
No comments:
Post a Comment