See kogemus mis ma sealt sain, järjekordselt, oli väga võimas. Kui lauldi Siiri Sisaski laulu "Mis maa see on?" siis ihukarvad tõusid püsti küll. Nüüd ma lubasin endale seda, et kui järgmine kord on laulu- või tantsupidu siis ma lähen sinna kui tantsija. Päris paljud on öelnud, et kui inimene pole ära käinud tantsupeol, siis on ta ühest väga võimsast kogemusest elus ilma jäänud.
Järgmise aasta pühendan end koolile ja tantsupartneri leidmisele :D
PS! Sain endale paar mõnusat sõpra ka. Otikad. Viimasel pildil näete üht :)
1 comment:
Kalle on täitsa vaba tantsupartner alates sügisest ;)
Post a Comment