Kõigepealt tahaksin tänada oma kallist kursaõde Helinit, kes on alati ülipositiivne oma kommentaaridega ning tänu kellele ma tunnen, et ma pean oma elus rohkem riske võtma. Ja ei saa ka tänamata jätta Jaanikat ja oma nimekaimu Merlinit, kes samuti oma heade soovide ja mõtetega tegid mu tuju veidike paremaks.
Olen peaaegu 2 nädalat järjest tööd rabanud. Homme ehk siis täna ja ülehomme ehk siis homme veel ning juba siis saangi lõunasse. Ma ei jõua enam seda ära oodata. Esimese asjana kui ma bussist maha astun lähen lillepoest läbi ja ostan emale pisikese roosi, sest ma ta sai tagasi noortekeskuse juhatajaks, kuigi oli oht, et ta jääb oma tööst ilma. AGA Tõrva noored on lihtsalt ülilahedad ja übermegasuper toredad ning toetavad, et ema valiti tagasi noortekeskuse juhatajaks. Ma võin siinkohal öelda, et ma olen uhke, et mul selline ema on. Kui ta mulle täna helistas ja ütles, et ma võin nüüd rahulikult hingata ja talle õnne soovida, siis ma hakkasin lihtsalt nutma nagu pisike laps. Hea oli, et sel hetkel mitte ühtki klienti galeriis polnud :D Aga igatahes, palju õnne Merike :)
Olge sama mõnusad ja nautige neid vägaväga palavaid päiksepaistelisi päevi, mis meile veel jäänud on :)
2 comments:
Hih, tead, see tegi nüüd minu tuju nagu megamega heaks:) Aga tegelt ma tahtsin sulle veel öelda, et ükskõik mis valiku sa teed, siis tea, et see on parim valik sulle sellel momendil ;) Minu kunagise klassijuhataja sõnad meile enne lõpetamist:) Ja siis tahtsin veel lisada, et ma igatsen su naeru, see on nii naljakas:D:D Ja kuna ma su järgmist postitust ei hakka oma kommentaariga täitma, siis ma usun et sulle sobib ükskõik mis pikkus ja mis värv:D Su valik tuleb kindlasti parim ;)
Ja muidugi palju-palju õnne emmele!
mops, kalli-kalli
Post a Comment