22/07/2011

Kallid lugejad, veel üks küsimus teile, õigemini kaks:

Kas pruun või punane?
Kas lühike või pikk?

Nimelt tahan ma oma soengut muuta, aga ma ei ole veel päris otsustanud. Eks näis, mis järgmine nädal endaga kaasa toob

Ootan teie arvamusi :)

2 comments:

Tegelane said...

Pikk ja pruun (punane ikka, selle ma lisasin pärast selle allpool teksti kirjutamist=D) ;)
Kuigi punane on millegipärast ilusam, oleneb milline see on... aga sul on olnud punane pea ja sul vist on isegi praegu, seike no... mitte erks punane aga seike kirsi tume punane... see on ilus!
Minu arvamus kirjas.

siiralt teie, m. said...

Pruun ja lühike!! :)