28/06/2011

Metsa 38/40 ingel.

Ketter on mul ikka üks ingel küll. Eile tundsin end väga halvasti. Võtsin rohu ja siis viskasin pikali. Mõtlesin, et pikutan natuke aega, et siis vaibub see migreenihoog, aga ei, ma jäin hoopis magama. Tunni aja pärast üles tõustes tundsin, et köögist tuleb imehead lõhna. Läksin kööki ja siis nägin taldrikut. Ta mõtles, et ma magan hommikuni, et alles siis näen seda, kuid läks hoopis teisiti. Isegi mu ema ei viitsi mu nimetähtedest pannkooke teha. Liiga hea inimene on see Ketter mul (ma pidin seda kordama). Ma küll ei näita ja ütle seda eriti välja, kui kallis ta mulle on, kuid ma loodan, et ta teab seda siiski :)

Täna hommikul üllatas ta mind sellise võileivaga, mida näeb alumisel pildil. Võileib maitses väga hea ja tervislik.

No comments: