28/06/2011

Eile juhtus ka selline asi, et kui Ketter oli tööl, lõhkusin kogemata vannituba koristades ühe tassi. Nagu öeldakse, killud toovad õnne. Aga siis, õhtupoole istusin Ketu kapi peal ja äkki kukkus peegel kapi peale ja see läks katki. Kas see tasandas nüüd mu õnne ära või ootab mind tõesti 7 aastat õnnetut elu? Õhtupoole, kui Ketter töölt tuleb ja sööb, siis lähme ja matame peegli maha. Muidu ootab mind tõeliselt 7 aastat õnnetut elu.
Ma usun selliseid asju. Õhtu otsa olin paanikas!

1 comment:

siiralt teie, m. said...

Peegli lõhkumine tähendab tglt 7 aastat õnnetut armastust, lohutan sind, olen elu jooksul 2 peeglit ära lõhkunud ja see värk vist toimib! :D:D