Esmaspäeval sai käidud ka pisikeste playbacki vaatamas. Poleks iial uskunud, et I klassi õpilased raske tantsu ära suudavad õppida, kuid seda nad tegid. Nad said väga hästi hakkama ning ma olen nende üle uhke.
Muidu on kõik hästi ning ma juba ootan, mil see kool läbi saaks, sest hing ihkab juba suvevaheaega, mil saab jalad seinale visata, mitte, et ma seda juba viimased kuu aega poleks teinud, kuid siiski.
Peab tunnistama, et võin kalendrisse tänase päeva juurde suure risti märkida, sest lugesin 2 raamatut läbi. Seda juhtub harva, et ma võtan kätte raamatu ja seda ka loen. Võib öelda, et ma olen enda üle uhke. Kui homme on sama ilus ilm nagu täna siis lähen küll seda jäädvustama oma kaamerakesega, sest täna selleks lihtsalt aega ei olnud.
Järgmiste pildikestega tervitaks neid, kel kevad hinge on pugenud ning neid, kes soovivad endale sirgete juuste asemel lokke :)

Kauneid pühi kõigile lugejatele :)
2 comments:
Ma ei saa aru miks sa oma juukseid koguaeg sirgendasid, sul täiega vägev lokk!!! Oleks mul ka selline! :D:D
Ma ei saa ka enam sellest aru :D
Post a Comment