23/04/2011

Leidsin isa vana plaadikollektsiooni. Uskumatu millist klassikat sellest kollektsioonist leida võis. Olen täna helistanud igale sugulasele, kel vähegi võiks olla grammofon, kuid tulutult.
See on veel pisike käputäis, mis mult kapist välja andis leida. Mõned head siia ka siis üles:






Kui kellelgi on kodus mingi vana töökorras grammofon, siis ma olen sellest vägagi huvitatud :)

No comments: