25/04/2011

Käisin õhtupoole Annikaga prügi viimas. Tagasi jõudes, vaatasin peeglisse seni kuni Annika prügikotti küsis endale. Ma olen siiani arvanud, et ma pole just kõige ilusam, aga nüüd ma avastasin, et ma pole nii kole kui ma arvasin. Olen täitsa nägus. Aga see on ainult minu arvamus :)
Nüüd ma siis hakkangi iga hommik peeglisse vaatama ja ütlema, kui ilus ma olen.

Segane jutt, kuid nagu Meelis ütleb, et peale kella 24.00´i räägivadki inimesed imelikku juttu, sest kell on seal maal :D

6 comments:

kkatrin said...

Ma panin kodus endale juba paar aastat tagasi nii peegli kui ka toaukse peale kollased lipikud kirjadega: Näed täna hea välja ja Sa oled ilus:D:D
Mul sõber naeris end herneks kui neid nägi:D:D

muidu olen Helin, õe konto on orkutis sees:D:D

Tegelane said...

Ei olnud ta segane midagi, täitsa selge.
Täpselt nagu taevas päise päeva ajal ikka on, kui ma aknast välja vaatan ja ühtegi pilve leia sealt... redutavad kuskil nurgas või hunnikus või hoopis keldris.
Ausalt õeldes, läheb küll jutt peale hilisemat 12-st natuke imelikuks =D

ErGe said...

Aga sa oledki ju väga kena neiu!:)

Merlin said...

Helin, kui ma oma koju sildikesi igalepoole panema hakkan siis ma usun, et mu ema oleks ääretult õnnelik. Ta usub sellist asja :)

Meelis, mis me nüüd siin ikka hakkame keerutama. Peale 12-st läheb jutt vägagi imelikuks. Kuhu sa kadunud oled? Pole ammu midagi sinust kuulnud.

Erge, ma tänan sind :)

Tegelane said...

Ma olen jah päris pikalt eemal olnud ja mingiaeg olin korralikult haige aga nüüd enamvähem tagasi või no olemas näiteks em-es-enis. Eks ma leian su sealt mingiaeg :)

Merlin said...

No eks sa leiad ja. Hea kuulda, et sa oled siiski olemas :D