25/04/2011

on number ...
... mitu nädalat on veel vaja koolis käia.
... mitut liblikat ma olen see aasta juba näinud.
... mitu päeva on järgmise nädalavahetuseni.
... mitu käekotti on mul Haapsalus kaasas.
... mitu raamatut ma võtsin endale raamatukogust niisama lugemiseks.

2 comments:

siiralt teie, m. said...

mis värk teil selle lugemisega on, ma küll ei lugenud ühtegi raamatut 5 aasta jooksul! :D:D

Merlin said...

Ma pole eriline raamatu-inimene, kuid viimasel ajal on mulle see täitsa meeldima hakanud :)
No me ikka siin peame lugema :D