04/03/2011

Veidike nostalgiat








Ta võib mu väike vend olla, kuid vahel tundub, et asi on vastupidi, et mina olen see väike õde, kes vajab päästmist.
Tänan sind, et oled mul olemas, isegi siis, kui meid lahutab sadu kilomeetreid :)

No comments: