06/03/2011

Unustage Ämblikmees, Zorro, Batman, Catwoman ning ülejäänud kangelased. Maailma on sündinud uus tegelinski - TARANTELMAN, kes käib mööda nurgataguseid :D

Ma ei tea miks, kuid J toob alati mu näole suure naeratuse, isegi siis, kui kõik on vägagi hall.
Thank u for that :)

1 comment:

Tegelane said...

Mul on kodus isiklik BÄTMÄN... ta teeb kangelaslike tegusid mõõda korterit (küünistab, kraabib, sööb...) ja keebi asemel on tal saba, mille ta lõõb käima nagu Karlsson oma propelleri ja juba ta lendab =D
(must kass)