19/02/2011

21 pole mingi näitaja

Eile õhtul kui kell oli 23.56 saatis ema mulle sõnumi, et palju õnne. Siis kui lennukasse jõudsime sai kell 00.00 ning siis ma hakkasin kõnet ootama oma vennalt, kuna ta lubas mulle laulda. 00.14 tuligi see kauaoodatud kõne. Teiselpool toru oli kuulda purjus ja vägagi mehiseid hääli, kes laulsid: "Palju õnne sulle, palju õnne sulle, palju õnne kallis Merka, õnne soovime sul". Ma sain seda laulu kuulda 2 korda ning siis karjusid kõik mehised hääled 21 korda palju ja siis 22. kord oli õnne. Ma pean ütlema, et ma jumaldan neid mehiseid mehi seal teisel pool telefoni, sest ükskõik kui kaugel ma ka poleks, nad peavad mind alati meeles ning tunnevad muret, kuidas mul läheb ja et kas kõik on korras. Peale telefonikõnet ma poetasin ka paar pisarat, sest ma tahtsin väga kodus olla.
Kõigele sellele lisaks sain ma väga palju kallistusi lennukas. Isegi võhivõõrastelt. See oli päris armas, kui ühikarahvas lennukasse sisse marssis ja kallistama kukkusid.
Ma usun, et ma pole iialgi nii palju tantsu vihtund kui ma seda eile tegin.

EILSED/ TÄNA HOMMIKUSED/LÕUNASED ÜLLATUSED:


Suurem ja ilusam süda pidavat Janne oma olema ning pisem ja koledam minu oma. Mullitaja kinkis ta mulle sellepärast, et saaks lõbusam (kujutage lause viimast poolt koos lualuviisiga).


Mari küpsetas mulle täna hommikul kella 10st eriti maitsva tordi :)

Mari tõi ka punaseid tulpe. Annika tõi valgeid ja roosasid :)

Stiina-Riin tõi mulle pulgakomme lillede asemel :)


Kert soovis ka korralikult õnne koos lillega.

Aitäh Kadrile magusa kingituse eest. Selline ilm, mis meil praegu väljas on, on lihtsalt ideaalne jäätise söömiseks :)


Õhtul lähen J´ga J.M.K.Ed ja Ohutsooni kuulama ja siis lähen pean oma sünnipäeva lennukas edasi :)

1 comment:

Kadi said...

See tulpide vaas meeldib mulle :D