20/02/2011



Olin nendest kuulnud, kuid polnud kunagi neile nii palju tähele pannud. Nüüd on nad mulle päris palju meeldima hakanud :)



Kunagine lemmikartist. Olingi ta ära unustanud :)



Kaasahaarav meloodia ning täiesti uus artist minu jaoks :)

No comments: