Kõigele sellele lisaks sain ma väga palju kallistusi lennukas. Isegi võhivõõrastelt. See oli päris armas, kui ühikarahvas lennukasse sisse marssis ja kallistama kukkusid.
Ma usun, et ma pole iialgi nii palju tantsu vihtund kui ma seda eile tegin.
EILSED/ TÄNA HOMMIKUSED/LÕUNASED ÜLLATUSED:
Suurem ja ilusam süda pidavat Janne oma olema ning pisem ja koledam minu oma. Mullitaja kinkis ta mulle sellepärast, et saaks lõbusam (kujutage lause viimast poolt koos lualuviisiga).
Mari küpsetas mulle täna hommikul kella 10st eriti maitsva tordi :)
Mari tõi ka punaseid tulpe. Annika tõi valgeid ja roosasid :)
Stiina-Riin tõi mulle pulgakomme lillede asemel :)
Kert soovis ka korralikult õnne koos lillega.
Aitäh Kadrile magusa kingituse eest. Selline ilm, mis meil praegu väljas on, on lihtsalt ideaalne jäätise söömiseks :)
Õhtul lähen J´ga J.M.K.Ed ja Ohutsooni kuulama ja siis lähen pean oma sünnipäeva lennukas edasi :)
1 comment:
See tulpide vaas meeldib mulle :D
Post a Comment