05/01/2011

Kuna nüüd on alanud järjekordne superstaari-saate buum, siis ma olen viimased 2 ööd näinud unes laule, mida ma saaksin seal esitada. Ma ei ole küll mingi superstaar, aga laulda ma ka oskan. Vähemalt mõned väidavad nii. Huvitav, kas see tähendab midagi? Kas ma peaksin midagi ette võtma? Miks ma neid unenägusid näen?
Sellised küsimused on mind viimased 2 päeva piinanud :s

2 comments:

siiralt teie, m. said...

MINE JA PROOVI, MIDA SA OOOOOOTAD!!!??? Ja midagi head särtsakat, mis sulle sobib! :)

Merlin said...

Ma võin olla julge, kuid nii julge ma nüüd ka pole :) Mari teab :P