02/01/2011


Olin unustanud jõulusoki maha võtta seina pealt ning kui ma täna läksin seda maha võtma, leidsin sealt ühed mõnusad käpikud. Eelmised käpikud kadusid aastavahetusel ära ning seega kuluvad nad marjaks ära :)

No comments: