I just want to thank my mother, father, granny, grandpa and great granddad whose curls I now own.
Loodan, et sai õieti kirjutatud :)
PS! Ma pole juba üle kuu oma juukseid sirgendanud. Tundub, et me oleme lokkidega oma rahu sõlminud :D
PPS! Miss my roommate :)
2 comments:
Voilaaa! Jumala nunnukesed teised ju! :) Ma jätan sirgendaja TRT? (NEEEEEEEEE = nein in deutsch) :D
Sa võid sirgendaja Tartusse jätta, kuid kuidas sa ise siis hakkama saad? :D
Igatahes, tänu sellele, et ma kannan nüüdsest juukseid lahti ka, kutsub Janne mind Normaniks :D
Post a Comment