31/01/2011


Kui ma Jannega See Teatrisse reedel astusin, siis ma tundsin end olevat vägagi OUT, sest kõigil olid sirged juuksed. Alles nüüd ma mõistsin, et ma olin vägagi IN, sest ma olin ainuke, kel olid lokid :)

I just want to thank my mother, father, granny, grandpa and great granddad whose curls I now own.

Loodan, et sai õieti kirjutatud :)

PS! Ma pole juba üle kuu oma juukseid sirgendanud. Tundub, et me oleme lokkidega oma rahu sõlminud :D


PPS! Miss my roommate :)

2 comments:

Mari said...

Voilaaa! Jumala nunnukesed teised ju! :) Ma jätan sirgendaja TRT? (NEEEEEEEEE = nein in deutsch) :D

Merlin said...

Sa võid sirgendaja Tartusse jätta, kuid kuidas sa ise siis hakkama saad? :D
Igatahes, tänu sellele, et ma kannan nüüdsest juukseid lahti ka, kutsub Janne mind Normaniks :D