28/01/2011

Janne kutsus mind just mikripeaks. Hea hüüdnimi mulle eks? Eriti veel nüüd kui ma kannan oma übersuuri lokikesi lahtiselt.
Kell pool 6 saame konsumi ees kokku, et minna läänemaa bände kuulama. Ma loodan, et tuleb hea õhtu :) Kirjutan kunagi hiljem kuidas õhtu läks.

No comments: