29/01/2011

Eilne õhtu Janne (edaspidi J) seltskonnas oli AWESOME. Ausalt.Mu selg ütles ikka mõned korrad üles, kuid asi oli seda väärt.
Igatahes (see on nüüd mul põhisõna, järjekordselt), kui J´ga konsumi sees kokku saime, siis tema nägemisest tuli kohe näkku biiiiig smileee. Ma polnud teda nii ammu näinud ja te ei kujuta ette, kui hea meel mul teda näha oli :) See Teatri (edasipidi ST) poole kõndides naersime palju ning muljetasime. ST juurde jõudes pidime veidike väljas ootama, kuid see andis meile võimaluse järjekordselt muljetada ning rääkida. J tutvustas mind oma sõpradele, aga ma usun, et ma ei jäänud küll mitte kellelegi meelde :D Mulle jäi ainult üks nimi meelde, niiet ma üldse ei imesta ka seda. Bändid olid head, st 2 neist olid head. Kokku oli neid 9. 3l purk ning T.O.T (kirjutatakse vist nii) olid head. Vähemalt need bändid teadsid viisipidamisest ning pillimängust midagi. Ülejäänud nagu mulle eriti silma ei jäänud ja enamus ajast kui need ülejäänud 7 mängisid hängisin ma väljas J ja sõpradega. Ahjaa, üks bänd või noh ansambel nägi välja selline: 4 või 5 flöödimängijat, 2 kitarristi, klavpillide mängija. Ausalt, see ansambel mängis niimodi nagu nad oleksid muusikakooli aulas mitte kuskil noorte bändide konkursil. Nad mängisid, me J´ga laulsime kaasa. Meid vaadati küll imelikult, aga meid see ei kõigutanud.
Ürituse lõppedes kuulutati välja parim kitarrist, bassist, trummar, laulja ning bänd. Parima kitarristi ja trummari tiitlid läksid bändile nimega Limelight vms. Parima bassisti ja laulja ning parima bändi tiitlid läksid T.O.T´le. Kui aus olla, siis T.O.T oli ainuke bänd, kelle esinemise ajal ma ka seal eespool seisin ja põlvi kaasa nõksutasin.
Peale ST üritust suundusime Lennujaama Retro diskole. Sai nii tantsitud, uusi nimesid kuulda ning ka veidike võetud, kuigi algne plaan oli mul vee peale jääda. Lennujaamas olime lõpuni ning siis tulin mina oma nn koju ära. J läks edasi ning nagu ma telefonis kuulsin siis tema jõudis koju tunduvalt hiljem kui ma.
Hommikul st lõunal oli raskusi ülestõusmisega. Ilmselgelt olin ma eile oma selja üle kurnanud. Peavalu oli, kuid mitte suur.

Pilte mul kahjuks pole eilsest üritusest, kuid kui mõne leian kuskilt, siis lisan siia kindlasti :)

Nüüd on mul nii igav, et ma olen terve toa jõudnud ära koristada 2x ja mis kõige imelikum minu juures, ma hakkasin raamatut lugema. See on see, kui toas televiisorit pole :D

2 comments:

Mari said...

Raamat = istu, viis! :D

Unknown said...
This comment has been removed by the author.