Tuppa jõudes ei rünnanudki mind tolmurullide armee. Asjad tuppa lohistatud siis läksin tsekkima Stiina, Annika ja Kreet´a uut tuba ja selle tsekkimisega läks umbes 2 tundi. Me ajasime juttu ka loomulikult. Kõigest.
Pool 11 jõudsin tuppa ning esimese asjana mis ma kotist välja võtsin oli läpakas, sest Marile oli vaja ette lugeda viking loto numbrid :D Ta teab, millest jutt. Kui msni lahti tegin tulid minuga rääkima Ville, kes on mu üks parimaid sõpru, ning Janne. Janne kutsus mind välja ja siis ta ütles põhjuseks, et ta tahab jalutama minna ja rääkida ning et ta igatseb mind. Kuid kahjuks olin mina oma õue kostüümi vahetanud voodikostüümi vastu ning seega jäi see katki. Ta mainis küll midagi akna all serenaadi laulmisest, kuid ta mainis ka seda,et ta teeks seda ainult sel juhul kui ma lähemal elaksin :D Igatahes, nagu msni jutust aru sain, siis on tal mulle väga paljustki rääkida. Ta kutsus mind homme läänemaa bändide võistlusele ka, sest arvatavasti polnud tal kellegagi minna, kuid ma olin nõus, sest ma igatsen teda VÄGA.
Hetkel pole ma mitte ühtki asja peale läpaka liigutanud oma übersuurest spordikotist. Ehk oleks aeg?
Need on Ville ja mu parim sõbranna Sandra :)
No comments:
Post a Comment