15/12/2010


Tahaks koju minna. Pole kunagi vist nii väga koju igatsenudki.

1 comment:

Tegelane said...

Aga kodu on kohe kindlasti nüüd lähemal, kui ennem võibolla isegi täiesti kohal... niiet Ilusaid ja meeldivaid ja kohe kindlasti rahulike/meelepäraseid jõule =)