Aga kodu on kohe kindlasti nüüd lähemal, kui ennem võibolla isegi täiesti kohal... niiet Ilusaid ja meeldivaid ja kohe kindlasti rahulike/meelepäraseid jõule =)
Post a Comment
1 comment:
Aga kodu on kohe kindlasti nüüd lähemal, kui ennem võibolla isegi täiesti kohal... niiet Ilusaid ja meeldivaid ja kohe kindlasti rahulike/meelepäraseid jõule =)
Post a Comment