Inimene, kel on lokid, tahavad sirgeid juukseid ning inimene, kel on sirged juuksed, need tahavad lokke.
Minu hommik algab just sellise soenguga, kui ma juhuslikult pole oma lokikesi sirgeks ajanud. Võib isegi öelda, et ma näen palju hullem välja :) Teise pildi peal olevad lokid võiksid mul koguaeg olla, siis ma ei sirgendaks üldse oma juukseid :)
2 comments:
Viska viis! Ma kohe nii-nii tean, Merlin, mida Sa tunned. :D :D
Vähemalt keegigi :)
Post a Comment