Me tahtsime eile, et Mihkel meid Blu Holm´i jõulupeole sõidutaks. Läksime poiste tuppa, et ta käest küsida, et kas ta oleks nõus meid sõidutama, st oleks nõus kaks tiiru tegema, kuna ma pidin ennem minema, et kooriga proovi teha. Õnneks ta oli nõus. Ja siis andis Mihkel meile kommikarbid (mulle sellise nagu pildil ja Marile punase karbiga), kuigi asi oleks pidanud olema vastupidine. Igatahes, Mihkel, aitäh . Väga head kommid on :)
Arva ära, millist rolli mina ses tantsus etendasin :D
Kas te panite mu T-särki tähele. Onju armas pilt? Meelis, ütle jaaa :D
Sarvedega on selline asi, et need meenutavad mulle räigelt põtru ja seoses põtradega tuleb meelde jõuluvana.
Kas Te olete jõuluvanale juba oma selleaastased soovid edastanud? Mina olen. Kirjutasin talle juba novembri kuus. Vastukirja ma kahjuks ei saanud, kuid ma loodan, et ma saan kõik need asjad, mida ma palusin.
1 comment:
mina nõustun, selles osas et jõulupeo toit oleks võinud parem olla. tõstsin taldrikule nii mõndagi, aga paraku sinna see peale esimesi ampse jäi:)
Post a Comment