11/12/2010

Kolledži jõulupidu

Tegin pisikese kõrvalpõike eetiliste artiklite lugemisest ning annan pisikese ülevaate eilsest Kolledži jõulupeost.

Me tahtsime eile, et Mihkel meid Blu Holm´i jõulupeole sõidutaks. Läksime poiste tuppa, et ta käest küsida, et kas ta oleks nõus meid sõidutama, st oleks nõus kaks tiiru tegema, kuna ma pidin ennem minema, et kooriga proovi teha. Õnneks ta oli nõus. Ja siis andis Mihkel meile kommikarbid (mulle sellise nagu pildil ja Marile punase karbiga), kuigi asi oleks pidanud olema vastupidine. Igatahes, Mihkel, aitäh . Väga head kommid on :)Tegime oma kursusega tantsu jõuluvanale. Siin pildil ma siis olen räpineiu nagu E mulle eile ütles. Tegime Bieberi, Lady Gaga ja Black Eyed Peas´i remixi. Ise oleme väga rahul. Loodame, et publik oli ka :)
Arva ära, millist rolli mina ses tantsus etendasin :D

Kas te panite mu T-särki tähele. Onju armas pilt? Meelis, ütle jaaa :D
Muidu mulle jõulupeo ülesehitus isegi meeldis, kuid söök oleks võinud parem olla. Kuigi ja, pean tunnistama, et kook oli D E L I C I O U S. Pisike koogi pilt ka siia.

Need on siis pildid sellest, mis ma enda kingikotist leidsin. Ma oleksin väga õnnelik olnud, kui selle padja peal oleks lehm olnud (see on ju mu lemmikloom), aga ma olen ka ahviga rahul, sest ahvid on ka lahedad loomad.
Sarvedega on selline asi, et need meenutavad mulle räigelt põtru ja seoses põtradega tuleb meelde jõuluvana.

Kas Te olete jõuluvanale juba oma selleaastased soovid edastanud? Mina olen. Kirjutasin talle juba novembri kuus. Vastukirja ma kahjuks ei saanud, kuid ma loodan, et ma saan kõik need asjad, mida ma palusin.

1 comment:

H. said...

mina nõustun, selles osas et jõulupeo toit oleks võinud parem olla. tõstsin taldrikule nii mõndagi, aga paraku sinna see peale esimesi ampse jäi:)