Läksin mina vannituppa ning panin vannitoa ukse lukku (tahtsin oma äranutetud nägu pesta) ja äkki kukkus luku must asjake maha. Mõtlesin mida ma nüüd teen, aga õnneks oli meie toa uks lahti ning hõikasin Marit, et ta mulle appi tuleks. Pärast kui ma Mari nime hõikasin, hõikas ta mulle vastu, et "Ära ütle, et see juhtus jälle". Sellega seoses tuleb mul meelde, et eelmine aasta jäin samamoodi kursaõdede korteris vannituppa kinni. Samadel põhjustel. Aga nagu öeldakse, lõpp hea kõik hea :D
Head ööd :)
1 comment:
HAAAAHAHHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAA SEE OLI EILE IKKA VÄGA NALJAKAS JA VEEL NALJAKAM OLI, KUI SA KAIA JA KERSTI JUURES VETSU KINNI JÄID. MA EI SUUTNUD MIDAGI TEHA SEST SEE OLI LIIIIIIIIIGA FUN!!!!!!!
Post a Comment