Selle toa rõõmud :) Ja nii lahe, et mu kardin ikka teil ees seal! :)
Jeps :)Kuhu me need ikka pannud oleksime.
Post a Comment
2 comments:
Selle toa rõõmud :) Ja nii lahe, et mu kardin ikka teil ees seal! :)
Jeps :)
Kuhu me need ikka pannud oleksime.
Post a Comment