08/10/2010

Minu silmade eest :)


Iga minut, iga sekund on teada, mida keegi õues teeb, kes kellega on ja mida keegi kannab. Tal on praegu väga igav ning ta jutustab mulle absoluutselt kõike mida näeb :D See on päris huvitav.

2 comments:

siiralt teie, m. said...

Selle toa rõõmud :) Ja nii lahe, et mu kardin ikka teil ees seal! :)

Merlin said...

Jeps :)
Kuhu me need ikka pannud oleksime.