Käisin täna oma eluta looduse järeleksami hinnet küsimas, sest ma tegin selle juba 29.märts ära, kuid oma hinnet pole ikka veel teada saanud. Läksin siis Mare kabinetti ja siis ta vaatas oma arvutist midagi ja siis ütles et F, siis mul jättis süda küll rohkem kui paar lööki vahele. Ma mõtlesin, et see ei saa võimalik olla. Õnneks ei oldud mu tööd veel ära vaadatud, vist. Niiet, mul on võimalus, et ma saan parema hinde kui F.
Tänane koolikorralduse loeng läks nii aeglaselt, kuid lõbusalt. Tänan Victoriat ja Kristiinat lõbusa loengu eest.
Nüüd vaatan vaheldumisi Kättemaksukontorit ja Ajujahti (Merlily on ka saates - kõik hääletamaaaa :D)
Btw, keegi võiks mu köha ka endale võtta. Köhin nagu hobune ja see ei ole hea :(
No comments:
Post a Comment