11/09/2010

Ohjah. Olen olnud eemal päris pikka aega. Nüüd siis saan jälle alustada oma blogiga. Suvi läks nii ja naa. Enamus ajast puhkasin. Mõned esinemised olid ka, aga ma ei hakka minevikku meenutama, sest vanaema ütles ükskord, et kes minevikku meenutab, see on ajaloo õpetaja :D

September algas hästi. Mulle isegi kool meeldib, st mulle meeldib loengutes käia ja vanu tuttavaid näha, kuid mulle ei meeldi õppida. Hetkel peaksin ka tegelema maateaduse ja eluslooduse portfoolioga, kuid ma lihtsalt olen laisk. Ja ma tunnistan seda, sest hetkel puudub igasugune motivatsioon õppimiseks.

Haapsalus olen olnud juba nädal aega. Selle nädala jooksul on olnud nii draamat kui ka nalja.
See aasta elan Mariga jälle koos, mis on hea, sest kui teda poleks siis ma arvatavasti kukuks varsti Kolledžist välja oma tegemata tööde pärast. Tema ongi minu inspiratsioon õppimise lainel.
Oleme jõudnud juba käia ka ühel peol. Mitte, et me ise oleksime tahtnud minna, kuid meile käis eile Einar pinda oma välja minemise jutuga. Mul, Maril ja Meliital oli ennem välja minekut imelik tunne, et me kahetseme, et me välja lähme. Ma ei tea kuidas teistega on, kuid mina natuke isegi kahetsen. Selline ebakindlustunne on hinges. Aga ma loodan, et järgmine pidu kuhu ma lähen, on palju parem ja mõnusama seltskonnaga. Mitte, et ma loodan, vaid ma TEAN seda, sest see on rebastepidu, mille me see aasta korraldame esmakursuslastele.
Praegu nagu üksikasjalikult ei hakkagi rääkima, sest ma olen hetkel liiga laisk selleks.

Eile kuulsin head laulu:
Enjoy :)

1 comment:

siiralt teie, m. said...

No aga Haapsalu ei saagi olla ju ilma draamata, muidu ta poleks Haapsalu :D