17/05/2010

A ma muidu väga vabandan, sest ma levitasin valet infot kunagi ennem. Ma ei saa reedel koju. Tulen alles 28.mai. Siis on loengud ja eksamid läbi. 7-12 juuni olen välipraktikumil. Fun fun fun.

No comments: