02/02/2010

Selle aasta alguses lubasin ma endale, et teen kõike nii, et ma midagi ei kahetseks. Kahjuks asjad päris nii ei ole läinud. Ma olen rääkinud halvasti ja rohkem kahju teinud kui vaja oleks ning nüüd ma kahetsen oma tegusid või ütlemisi. S, palun anna andeks, et ma pole viimasel ajal hea sõbranna olnud. Luban, et proovin end parandada ning olla parem kui varem. Luban, et teen kõik tasa.

Eile kolisin ma oma kursaõega kokku. Põhjuseid on mitu ja kui ma neid siia hakkaks üles lugema, siis ma saaksin sellest ühe väga mõnusa ja intriigide rikka seebika stsenaariumi. Kolimise mõte tuli kell 7. Tunni ajaga jõudsime oma asjad tubadest ümber tõsta.Kui kõik asjad olid korda pandud, siis meil oli selline tunne, et asi on kahtlane. Arvake ära, kas me tõstsime järjekodselt toa ümber. Jaaa. Pärast olime väga väsinud ja näljased. Magama saime umbes kell 1. St Mari jäi siis magama, mina rääkisin msnis K juttu kuni kella poole kolmeni vist. Ma vist ikka ei saa sellest üle, et öösiti magatakse ja päeval aetakse omi asju. Peale pikka puhkust olen ma totaalselt öö inimeseks muutunud.

Täna hommikul oli äratus kell 10, sest Mari tahtis vaadata oma seebika kordust. Loeng algas alles kell 3. Meil polnud üldse tuju sinna minna. Õppejõud hilines 15 minutit. Ta veel õigustas ka end. Loengu käigus sain ma teada, et see õppejõud ei meeldi mulle kohe üldse. Ta on selline üleolev ning väga ülbe. Ma isegi ei kujuta ette, kuidas õpilased teda sallivad. Nüüd ma võin küll öelda seda, et esmamulje võib olla väga petlik. Vähemalt selle õppejõu puhul.

Ootan juba nädalavahetust, sest siis saab laulma minna ja issiga kvaiteetaega veeta.

3 comments:

Sandra said...

laulmist ikka ei ootaks :d
+ hakkab jälle GG värk pihta?

Merlin said...

GG ? mis see veel on ? :D

Merlin said...

I´m not a fool :(