14/02/2010
Ma mõtlesin küll, et kirjutan siia alles siis, kui midagi huvitavat on juhtunud, kuid ma ei saanud siia
jätta kirjutamata, et kui väga ma vihkan õppejõud Tuisku. See, et ta meile mingid töölehed andis teha on enam vähem okei, aga ta isegi ei seletanud meile kuidas neid teha. Ma siin olen nüüd enam vähem kaks ööpäeva mõelnud, kuidas neid teha. Kahju küll, aga ma pole siiani seda välja mõelnud. Kõigele lisaks on veel vaja arvutisse ümber trükkida mingi paarsada vihikulehte eluslooduse jaoks. Ma ei saa aru milleks. Kui mul on olemas vihikus materjal, siis miks ma pean oma vaeseid silmi kahjustama arvuti ekraani ees. Ime ka pole kui mul on varsti pudelipõhja suurused klassid prilliraamidel. Igatahes, ma pidin siia kirjutama (loe: pidin kellelegi kurtma), et kui palju mul on õppida. Jube lausa. Ärge Haapsallu küll tulge. Õpite end lolliks siin.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment