14/02/2010



Ma unustasin ära mainida ka selle, et reedel pidasime ühikas Merlin Aani sünnipäeva. Üllatus külaliseks kõigile, isegi sünnipäevalapsele, oli õppejõud A, kes esitles end kui Siim.
Sain ka mõne uue inimesega tuttavaks. Mainiks siis ära ka need mõnusalt maitsvad lihapallid.
Kell 23.00 läksid kõik kluppi peale minu, Mari ja Allani. Mina ja Mari ei läinud sellepärast, et järgmine päev poleks meist olnud erilisi õppijaid. Mõtlesime, et kasutame oma aega paremini, kui päeva maha magamisega. Allan ei läinud sellepärast, et meie ei läinud. Ma arvan.


Ahjaa. Kuna täna on pühapäev ja 14 veebruar, siis kõigile, kes loevad head valentiini ka ning Maarja, Helena - palju õnne sünnipäevaks :)

PS! 5 päeva veel juubilar, ainult 5 veel.

No comments: