Eile õhtul umbes kella 10 paiku olin ma vannitoas kui Mari hüppas vannituppa ja naeris ning ütles, et kell hakkas lambist helisema. Selle asemel, et kell kinni lülitada tuli tema vannituppa mulle sellest teatama. Nalja kui palju.
Täna öösel kell 3:15 hakkas kell jälle lambist helisema. Okei, tegelikult olin ma natuke süüdi ka, kuna olin kella õhtul kruttinud, kuid ma ei teadnud, et see hakkab öösel helisema. Öösel ei saanud me midagi Mariga aru. Täna õhtul hakkasime arutama seda kella asja ja siis saime ikka korraliku kõhutäie naerda. Ma lausa naersin niimodi, et pisarad olid silmis.
Nüüd vaatame Meeleheitel perenaisi ja kirume oma õppejõudu Tuisku, kes arvatavasti ise ka aru ei saanud mis tööülesanded ta meile andis.
PS! 4 päeva veel
No comments:
Post a Comment