Eile käisime korraks Haapsalus. Jep, korraks. Aga samas pean ütlema, et 6 tundi autosõitu ja 7 tundi kohapeal olemist olid toredad.
Üks neiu ütles, et sa mõjud mulle kuidagi halvasti, kuid see meeldib mulle (oli vist niimoodi). Pärast hakkasin mõtlema, et kas ma peaks seda võtma komplimendina või solvanguna. Ühesõnaga ma võin öelda, et I´m officially weird ja olenevalt seltskonnast ma ei hakka end ka muutma. I am what I am. Take it or walk away.
Olen viimase kahe kuu jooksul teinud suhteliselt valesid tegusid, KUID nüüdseks ma juba tean, mida ma tahan. Eks näis mis tulevik toob.
Täna ja homme on vaja ära teha kõik iseseisvad tööd emakeeledidaktikas. Neid on küll palju, kuid ma saan hakkama. Pean lihtsalt endas leidma selle õppimissoone.

1 comment:
See oli mõeldud 110% komplimendina! Pole ammu nii palju nalja saanud kellegagi:D
Post a Comment