09/10/2013

Harjutame kiirkirja õpetamist lastele.
Oleme siis aa ja oo juba ära kirjutanud ning siis küsib M: "Kas me peame lastele ka niimoodi õpetama?"
Kõigil jälle nalja kui palju :D

No comments: