12/10/2013

7 päeva pärast saab nädalasele puhkusele. Nii väga ootan seda, sest ei taha enam midagi kolledžiga tegemist teha. Kõik see kolledži ürituste korraldamise jama ja siis emakeele tunnikonspektid ning kõigele lisaks veel muud mured ja mõtted ka, aga kõik tuleb üle elada. I´m a tough lady.

Lisaks kõigele halvale on ka mõni positiivne asi minu elus toimunud. Ma ole jälle oma vennaga hakanud tihedamini suhtlema. Naljakas on mõelda, et kui elad inimesest väga kaugel, siis hakatakse alles mõtlema, kui tähtis või kui oluline tegelikult inimene sulle on. Kuna 7 päeva pärast lähen nädalaks koju, siis ma tean, et kodus olles me alati jageleme ning siis ei suhtle jälle päris pikka aega. Vahest on ka nii hea.

Ma olen õnnelik teie kõigi üle, kes on õnnelikud !





No comments: