17/09/2013

Rebased

See on hea tunne, kui keset pidu öeldakse, et oleme väga mõnusa üritusega hakkama saanud. Teen pika pai kõigile, kes aitasid pidu korraldada ning suure kummarduse rebastele väga aktiivse osavõtu eest!


Ükski rebastepidu ei möödu nii, et ei teeks pättust. Kuid kõik, mis toimus Lemon lounges, jääb sinna! :P

Ei jõua ära oodata, millal sellelt noormehelt hakkab uusi lugusid tulema. Seniks kostitan teid sellise mõnusa looga:

No comments: