Homme on äriplaani kaitsmine ning ma sain oma esialgse äriplaani tagasiside õppejõu käest 35 minutit tagasi. Kirja oli lisatud veel selliseid küsimusi, millest ma midagi aru ei saanud. Hellvette küll ma ütlen.
NING homne filosoofia eksam:
+ kõigele lisaks on mul tekkinud palavik tänu tuimestusele, mis eile haiglas tehti.
Pekkis pühapäev!
No comments:
Post a Comment