04/06/2013

Fast update!

Käsi on parem, kuid mitte terve. Laupäeval lähen õmblusi välja võtma :)

Eile algas malev. Ma olen õnnelik, et ma olen A.J-ga koos. Ei pea lastega üksinda tegelema, kuigi mul pole selle vastu midagi. Lapsed on vanuses 11-15. Hästi toredad on. Eriti poisid. Õhtul kella 6st koju jõudes olin täielikult tühjaks pigistatud sidrun. Täna jälle. Ehk saame täna poole päevaga šabloonid  valmis ja siis lähme juba spreidega linna kaunistama :P

No comments: