Mu geeniusest sõber kirjutab luulet/laule:
"Päike paistab, päike paistab ka siis kui on öö,
see on sellepärast, et ma tablette söön."
(Siis kui kõik pole päris kained, tulevad sellised read.)
------------------------------------------------------
"Ise tean mida teen, tean millal teen, tean kuhu läen.
Korraldama asju pean vaid enda jaoks.
Nagu laev ujub vees, peadpidi sees, maailmas.
Lähen sinna kus ma tean, et mul on hea."
(Kui seda laulda, siis jääb see kohe pähe kumisema!)
No comments:
Post a Comment