15/05/2013

Mõtlesime A.J-ga, et lähme kõndima. Kastani poeni jõudsin ära kõndida ja siis tundsin, et enam ei saa, sest ma ei tea, kas nüüd pindluu või siis säärelihased või ma ei tea mis kolmandad asjad veel, hakkasid niimoodi valu tegema, et jube. Nagu keegi oleks noaga lihtsalt torganud täpselt säärelihasse/pindluusse.
Ma ei tea mis värk on. See kõik on viimasel ajal tekkinud. Huvitav, mis ma tegema peaksin? :/

No comments: