13/09/2012

Võrkpall on võrratu

Leidsin endale vist uue hobi - võrkpall. Käisin trennis. Alguses ei tahtnud üldse mängida, passisin pingil, aga siis järsku tuli tuju mängida ja siis nii ma pool tundi mängisingi neidude ja noormeestega. Olen päris uhke enda üle. Kuigi käsi oli pärast päris punane ja pöial oli paistes, aga ma olen tugev tüdruk :)
Järgmine nädal lähen jälle ja ehk sellest saab üks rutiinne tegevus siin Haapsalus :) Nii kui nii pole siin midagi muud teha. Laulmas saavad ka käia ainult kuni18aastased.

Helistasin emale ka täna. Suhteliselt kehv on olla, kuid parem kui eile. Homme helistan uuesti, et teada saada, mis toimub.

No comments: